Bérlői oldal

Kapcsolat

Immochan Magyarország Kft.

Törökbálint, Torbágy u. 1.

Email: info@immochan.hu

Tel.: +36-1-887-4520

Fax: +36-1-887-4529

Bérbeadás

Gábosy Balázs

Gábosy Balázs

Kereskedelmi igazgató

Email: bgabosy@immochan.com
Tel.: +36 1 887 4528

Cziegler Helga

Cziegler Helga

Bérbeadási manager

Email: hcziegler@immochan.com
Mobil: +36 30 488 1675
Tel.: +36 1 887 4525

Dr. Zachar-Illés Tamás

Dr. Zachar-Illés Tamás

Bérbeadási manager

Email: tzachar-illes@immochan.com
Mobil: +36 30 274-5649
Tel.: +36 1 887-4542

Menyhárt Márta

Menyhárt Márta

Bérbeadási manager

Email: mmenyhart@immochan.com
Mobil: +36 30 339 6025
Tel.: +36 1 887 4521

Bony-Rákóczi Xavier

Bony-Rákóczi Xavier

Senior Leasing Manager

Email: xbony-rakoczi@immochan.com
Mobil: +36 30 516 2234

Zsuppán Berta

Zsuppán Berta

Junior bérbeadási manager

Email: bzsuppan@immochan.com

Kunzer Mária

Kunzer Mária

Senior telekértékesítési manager

Email: mkunzer@immochan.com
Mobil: +36 30 547 6300
Tel.: +36 1 887 4529

Scher Viktória

Scher Viktória

Junior telekértékesítési manager

Email: vscher@immochan.com
Mobil: +36 30 884 5866

Vajai József

Vajai József

Műszaki projekt menedzser

Email: jvajai@immochan.com
Mobil: +36 30 227 2183

Marketing

Duszkó Dóra

Duszkó Dóra

Marketing manager

Email: dduszko@immochan.com
Mobil: +36 30 415 3391

Nagy Laura

Nagy Laura

Junior digital marketing manager

Email: lnagy@immochan.com
Mobil: +36 30 185 7279

Üzemeltetés

Veres Endre

Veres Endre

Üzemeltetési vezető

Email: everes@immochan.com
Mobil: +36 30 549 2613

Mihálovics Beatrix

Mihálovics Beatrix

Üzemeltetési és projekt koordinátor

Email: bmihalovics@immochan.com
Mobil: +36 30 232 4688
Tel.: +36 1 887-4537

Dr. Lévainé Gacsal Szandra

Dr. Lévainé Gacsal Szandra

Üzemeltetési marketing manager

Email: slevaine@immochan.com
Mobil: +36 30 507 3077

Egri László

Egri László

Üzemeltetési manager

Email: legri@immochan.com
Mobil: +36 30 828 6108

Nagy Tamás

Nagy Tamás

Üzemeltetési manager

Email: tnagy@immochan.com
Mobil: +36 30 509 5963

Dudás Gergő

Dudás Gergő

Műszaki manager

Email: gdudas@immochan.com
Mobil: +36 30 547 0333

Dr.Magyaródi Zoltán

Dr.Magyaródi Zoltán

Projekt manager

Email: zmagyarodi@immochan.com
Mobil: +36 30 314 65 05

Diószegi Lajos

Diószegi Lajos

Projekt manager

Email: ldioszegi@immochan.com
Mobil: +36 30 389 31 97